Meeloopdag Royal Mission School

Het is zover! Dinsdag 9 april MEELOOPDAG in Drachten

MeeloopdagDe tweede meeloopdag van dit schooljaar van onze fulltime Royal Mission School. Een unieke kans om deze 1-jarige vormingsschool van binnenuit te leren kennen. Heerlijk om een dag letterlijk mee te lopen met de studenten van dit jaar. Op dit moment zit de school helemaal vol met 28 jongeren tussen de 17 en 26 jaar uit het hele land. Prachtig om hun verhalen en ervaringen gedurende het schooljaar te horen.

Deze dag is een kans voor jonge mensen om te ontdekken of dit de plek is waar God hen verder willen laten groeien en ontplooien. Tegelijk is deze meeloopdag een mogelijkheid voor ouders, kerkleiders en jeugdwerkers om te ervaren wat Royal Mission School allemaal biedt.

Tijdens deze meeloopdag hoor je over de 4 pijlers van de school
–          Uitdagend onderwijs door bijzondere docenten
–          Prikkelende stages op unieke plekken in de kerk en de maatschappij
–          Gezellige leefgemeenschap waar je jezelf tegenkomt
–          Confronterende coaching die je helpen reflecteren en groeien

IMG4522-XL foto kerstkaart 2011

En je hoort over het uitgangspunt van onze school: ‘Leren verantwoordelijkheid te dragen’. In alles denken en werken we vanuit het stimuleren van ‘eigen verantwoordelijkheid’ bij de studenten, zodat ze groeien naar geestelijke volwassenheid.

Misschien heb je nog nooit nagedacht over een tussenjaar of een bijbelschool. Dan willen we je graag uitnodigen om dat wel te doen. We investeren zoveel in studie en carrière, maar waarom zou je niet één jaar apart zetten voor geestelijke ontwikkeling? Ontdekken wie je bent, wie God is en wat Hij met je leven wil!

Royal Mission School werkt vanuit visie op het koninkrijk van God. Jongeren uit elke kerk of denominatie voelen zich thuis bij ons.  De praktijk leert dat traditionele, evangelische of charismatische christenen genieten van onze school en enorm groeien in dit vormingsjaar.

Martin Dol en gezinMartin Dol, fulltime schoolleider van Royal Mission School, zal leiding geven aan deze mooie dag en is ter beschikking om al je vragen te beantwoorden. Meld je aan voor deze meeloopdag via onderstaand formulier of via www.royalmissionschool.nl

Meld je hieronder aan voor deze mooie kans om Royal Mission School te ontdekken.

Oeps! We konden je formulier niet vinden.

Over Martin Koornstra

Getrouwd met Karin, 2 mooie dochters, passie voor Jezus, spreker, schrijver, trainer en een beetje gek!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Over ons

 • Inspiratie

  Wij bieden inspiratie aan iedereen die werk wil maken van discipelschap en de herleving van de kerk.

  Lees verder

 • Onderwijs

  Wil je meer? We bieden vernieuwend onderwijs. Zowel Parttime als Fulltime en voor alle doelgroepen.

  Lees verder

 • Kerkontwikkeling

  Kerkopbouw

  We helpen lokale kerkleiders hun eigen kerk verder te ontwikkelen tot een Koninklijke kerk

  Lees verder

 • vrienden

  Vrienden

  Word vriend(in) en bouw met ons mee aan een koninklijke beweging en de herleving van de kerk

  Lees verder

 • Webshop

  Webshop

  Boeken, cd's of kinderwerkmateriaal? Deze producten helpen je om te groeien in je geloof en uit te delen aan anderen

  Lees verder

 • Getuigenis

  Getuigenissen

  Getuigenissen van wat God op wonderlijke wijze doet in ons land en hoe Hij bouwt aan zijn Koninklijke kerk.

  onder constructie
Naar boven