Vrijdag 24 en zaterdag 25 juni was weer zo’n mijlpaal in de geschiedenis van Royal Mission. We hebben onze nieuwe zaal geopend met leiders uit het land, met vrienden, vrijwilligers, supporters, deelnemers en volgers. Wat een feest met onze Royal Family!
Ruud, onze voorzitter, gaf woorden aan de genade die we mogen ervaren als Royal Mission en de zegen die we zien op ons werk. Daarna sprak hij een krachtig dankwoord uit aan de bouwondernemingen, het bouwteam en alle gevers die dit mogelijk gemaakt hebben. De eer om het gebouw echt te openen was aan Richard. Hij is al vanaf de start van Royal Mission bestuurder van onze prachtige stichting. Bij het wegtrekken van de (kleine) strik, opende de deur zich.


Martin sprak toen deze woorden: ‘Omdat we geloven dat God deze plek geeft aan het land, heb ik de woorden van Salomo, die hij uitsprak bij de inwijding van de tempel, toegepast op deze zaal:
‘Zou God werkelijk op aarde kunnen wonen? Zelfs de hoogste hemel kan u niet bevatten, laat staan deze zaal die we voor u hebben gebouwd. HEER, mijn God, hoor het smeekgebed van uw dienaren aan en luister naar de verzuchtingen die we vandaag tot u richten. Wees dag en nacht opmerkzaam op wat er gebeurt in deze zaal, de plaats waarvan u zelf hebt gezegd dat daar uw naam zal wonen, en verhoor het gebed dat we naar deze zaal richten.’ (1 Koningen 8:27-29)
Dit is het gebed dat we tijdens de verschillende openingsfeesten gebeden hebben:
‘Wanneer iemand iets fout heeft gedaan, laat het hier opgelost worden.
Wanneer we verlies geleden hebben, herstel ons dan hier.
Wanneer we hier bidden om regen, open dan de hemelsluizen en stort uw Geest uit.
Wanneer buitenstaanders en vreemdelingen komen, laat hen U hier ontmoeten.
Wanneer we op deze plaats ten strijde trekken, geef ons dan de overwinning.
Wanneer we hier bidden om verlossing en bevrijding, verhoor dan ons smeken en bidden.
Wanneer we op deze plek genezing en herstel uitspreken, laat dan uw kracht zien.
Wanneer we in deze zaal het zaad van uw Woord zaaien, laat het dan 30, 60 en 100 keer vruchtdragen.
Wanneer we hier onze knieën buigen, verhoor dan onze gebeden en herstel ons land.
Laat elk gebed en iedere vorm van aanbidding uit deze plaats uw hart raken, zodat uw hemelse troon zichtbaar wordt op aarde en mensen veranderd weggaan.
In Jezus naam en iedereen zegt: ‘AMEN!’
Meteen zette Theo en Benjamin het lied ‘Vul dit huis met Uw glorie in’. Vol ontzag en met grote verwachting hebben we dit naar de hemel uitgezongen.
Bij elke nieuwe viering hebben Martin Dol, Robbie of Ruben onze visie gedeeld. Jan Pool gaf woorden aan de betekenis van Royal Mission voor het land en vroeg leiders om ons team te zegenen. Indrukwekkend en zegenrijk!
Elk openingsfeest werd gehost door Karin en de feestelijkheden gecoördineerd door Annieke, Gertine en Jeanet. Zo was er een lunch voor de leiders, een receptie voor de bezoekers en een barbecue voor de vrijwilligers, mét natuurlijk een springkasteel voor de kids. Dat gaf iedereen de ruimte om de nieuwe vleugel aan ons gebouw te bekijken en te ervaren hoe mooie en kwalitatief het allemaal geworden is.






We zijn God zo dankbaar, want de belofte uit Haggai ‘De heerlijkheid van dit toekomstige huis zal groter zijn dan die van het eerste’ is nu al waar in de bouw en we geloven dat het echt waar zal worden in de zegen die God op deze plaats gaat geven. Vanaf september starten we hier met unieke groei-conferenties, grotere groei-cursussen en speciale groei-dagen. The best is yet to come!




We zijn al enorm gezegend met giften en toezeggingen.
Als je ons wilt helpen om ook de laatste bouwkosten te betalen, klik dan hier en lees hoe ver we al zijn en ontdek dat Gods zegen hier op rust.
Wat geweldige Zegeningen van onze ABBA Pappa.Zo bijzonder!!!!
Een wat late reactie, maar niet minder gemeend. Dankbaar dat er zoveel jonge mensen zijn die Gods woord op een zo ontspannen en indringende manier uitdragen.
Ik denk dat we in Nederland gezegend zijn met jullie en de anderen die met jullie samenwerken. Jullie vormen een bolwerk, waar de boze een flinke kluif aan heeft.
Mijn gebed is er een van volhouden, bemoedigen, zegen, beveiligen. Gods Geest is machtig aan het werk en dankzegging is een van de hoofdzaken in mijn gebed voor jullie. Voel me vereerd deel te hebben aan jullie bediening. Gods rijke ZEGEN en bescherming.
Bemoediging:
Uit de overvloed van Mijn Liefde , zegt De Heer, zal ik jullie koesteren.
Uit de kracht van Mijn Geest, zal Ik jullie sterken.
Door de gemeenschap met Mijn Hart, zal jullie kracht toenemen.
Blijf in Mij , dan blijf Ik in jullie.
Gods zegen Suzan.